Pagalba

Kas yra greitasis kreditas?

Greitasis kreditas (kreditas trumpąja (SMS) žinute) – tai greičiausia paskola internete, skirta nedidelėms išlaidoms padengti. Trumpalaikį kreditą, kurio dydis – nuo 50 iki 900 eurų, galite gauti tiesiog dabar, neatsitraukdami nuo kompiuterio, be jokių pažymų ir laidavimo. Užsiregistravę kredito teikėjo interneto svetainėje ir pateikę paraišką kreditui gauti, atsakymą gausite akimirksniu. Jei atsakymas teigiamas, kredito teikėjas iš karto perveda pinigus į jūsų sąskaitą.Per kiek laiko galima gauti kreditą?

Jei priimamas teigiamas sprendimas suteikti jums kreditą, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą per 10–20 minučių.Kas yra paskolosinternetu.eu ir kaip jie susiję su greitaisiais kreditais?

paskolosinternetu.eu – tai nepriklausoma ir nemokama lyginamoji interneto svetainė. Mes neteikiame kreditų, bet padedame jums palyginti visus kredito teikėjus ir tinkamai pasirinkti palankiausią sprendimą! Mes stengiamės padėti visiems Lietuvos žmonėms sutaupyti savo laiko, jėgų ir pinigų. Užuot patys ieškoję informacijos apie kiekvieną iš kredito teikėjų interneto platybėse, mūsų svetainės lankytojai gali lengvai, greitai ir paprastai rasti visą būtiną informaciją apie naudingiausius pasiūlymus vienoje vietoje!Pirmasis kreditas – nemokamai! Ką tai reiškia?

Šis pasiūlymas suteikia jums galimybę pirmą kartą pasiskolinti pinigų visiškai nemokamai – jokių komisinių ir palūkanų. Grąžinkite tiek, kiek pasiskolinote.Kaip aš galiu matyti išsamesnę informaciją apie kreditą?

Išsamesnę informaciją apie kredito suteikimo sąlygas ir kredito teikėją galima matyti nuspaudus mygtuką „Išsamiau“.Ko reikia norint gauti greitąjį kreditą?

Reikia būti bent 18 metų ir turėti gerą „kredito istoriją“. Visa kita priklauso nuo greitąjį kreditą teikiančios bendrovės.